loading

_

NASI TRENERZY

_
slawomir

SŁAWOMIR PIŁAT

Trener – V Dan
Instruktor, sędzia Polskiego Związku Karate. Medalista Mistrzostw Polski, wychowawca medalistów Mistrzostw Polski i Irlandii, posiadaczy czarnych pasów.

LILIANA KRUSZYŃSKA-PIŁAT

Trener – IV Dan
Treningi rozpoczęła w 1982 r. Członkini pierwszej w historii kadry narodowej kobiet, wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski, Europy i Świata. Trzykrotnie odznaczona medalem „Za wybitne osiągnięcia sportowe” przez Ministerstwo Sportu.

MACIEJ KOZAKIEWICZ

Trener – IV Dan
Trener z największym doświadczeniem. Doskonały Mentor. Specjalista kondycyjny.

bartosz-wzorek

BARTOSZ WZOREK

Trener – IV Dan – Prezes
Trener klasy I Karate. Treningi rozpoczął w 1991r. Kilkukrotny medalista Mistrzostw Polski i zawodów międzynarodowych. Wychowawca wielu medalistów Mistrzostw Świata, Europy i Polski. Trener kata i kumite.

wojtek-pajak

WOJCIECH PAJĄK

Trener – II Dan
Trener klasy II karate. Trener Przygotowania Motorycznego i Trener Personalny ze specjalnością suplementacji w Sporcie. Treningi rozpoczął w 1992r. Medalista Mistrzostw Polski i zawodów Międzynarodowych.

DANIELA HOLK

Trener – I Dan
Treningi rozpoczęła w 2009r. Wielokrotna medalistka zawodów ogólnopolskich oraz międzynarodowych. Trzykrotna Wicemistrzyni Polski. Sędzia okręgowy.

michaal-chorzelewski

MICHAŁ CHORZELEWSKI

Trener – I Dan
Instruktor karate/samoobrony Treningi rozpoczął w 1999r. Doświadczony szkoleniowiec najmłodszych grup dziecięcych. Miłośnik biegów z przeszkodami oraz aktywnego wypoczynku.

_

KRÓTKA HISTORIA

_
KLUB KARATE I REKREACJI SONKEI JEST MŁODYM KLUBEM. POWSTAŁ W MARCU 2015 ROKU, NA SKUTEK MAŁEJ REORGANIZACJI W TRÓJMIEJSKIM ŚRODOWISKU KARATE.

Założycielem klubu jest trener Bartosz Wzorek, który dzięki dotychczasowej działalności trenerskiej i osiągniętym sukcesom, oraz we współpracy z trenerem Maciejem Kozakiewiczem, od razu skupił wokół siebie spore grono karateków. Byli to nie tylko świetni młodzi zawodnicy, mający na swoim koncie sukcesy na imprezach krajowych i międzynarodowych. Sporą część liczyła obiecująca najmłodsza kadra przyszłych mistrzów, zaczynająca dopiero swoją wielką przygodę z karate.

Zaangażowanie trenerskie, efektywne treningi, motywacja i ambicje zawodników nie kazały długo czekać na efekty.
Pierwszym sprawdzianem były zawody Harasuto World Cup w Łodzi, rozegrane w marcu 2015 roku. Z tego prestiżowego turnieju Klub Sonkei przywiózł srebro wywalczone w kumite drużynowym!

Kolejne zawody to kwietniowe międzynarodowe Central Europe Open w Bydgoszczy. Potwierdzilśmy, że jesteśmy mocni nie tylko w kumite drużynowym Chłopców, ale zgarnęliśmy medale również w kumite Dziewcząt oraz w kata indywidualnym 🙂

Następne zawody pokazują już naszą siłę. W 2017 na Mistrzostwach Polski dwa medale srebro i brąz. Wygrana klasyfikacja generalna klubu w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w 2018. W 2019 na Mistrzostwach Polski zdobyte złota srebra i brązy indywidualnie oraz drużynowo dają nam 6 miejsce w klasyfikacji medalowej na 50 klubów z całego kraju. 
Obecnie 2020 w lutym wygraliśmy klasyfikacje medalową na zawodach eliminacyjnych do Mistrzostw Polski w Szczecinie.
We wrześniu tego roku na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików zajęliśmy 2 miejsce w klasyfikacji Medalowej oraz dzięki dwóm złotym medalom Niny zdobyliśmy tytuł najlepszego zawodnika całego turnieju.

Odnosimy sukcesy nie tylko w zawodach regionalnych, ale także w Pucharze Polski oraz na Mistrzostwach Świata! Nie spoczywamy jednak na laurach. Wiemy, że karate to nie tylko trening. To wszystko to, co jest wokół. To szacunek do tradycji, do innych, do samego siebie. To pasja, którą łatwo zarazić 🙂 To dyscyplina i poczucie przynależności do grupy. To siła, która pozwala zwalczyć nam słabości.